У Запоріжжі бездомні потребують допомоги

У Запоріжжі бездомні потребують допомоги - echo.msk.ru У Запоріжжі бездомні потребують допомоги - echo.msk.ru

Група журналістів і волонтерів, яка опікується людьми без певного місця проживання, 6 березня відвідала місця проведення обідів для бездомних і малозабезпечених в Нікольському храмі на вул. Піщаній і в Нікольському монастирі і з'ясувала, наскільки ці люди готові самі собі допомогти.

Як повідомляє прес-служба Запорізької єпархії УПЦ, обіди для нужденних - багаторічна традиція. В Нікольський храм і Микільський монастир постійно потрібні будь-які продукти і одноразовий посуд.

Відзначимо, що з 2014 року багато осіб без певного місця проживання в Запоріжжі - це так звані «змушені бездомні», в основному «кинуті на житло» дорослі сироти, інваліди, колишні ув'язнені, колишні наркомани і алкоголіки, гравці або хворі незаможні з малими дітьми, боржники іпотечних кредитів, деякі переселенці і т.д. І вони хочуть вийти зі свого стану, бажають працювати, мати хоч якийсь житловий кут і стати знову повноцінними членами суспільства і громадянами України, при цьому допомогти відновитися іншим бездомним. Саме їм перш за все потрібна наша підтримка!

За підтримки матінки Клеопатри, ігумені Нікольського жіночого монастиря, в Космічному мікрорайоні міста Запоріжжя відкрито сестринство. Всі небайдужі, хто бажає допомогти бездомним і нужденним людям, можуть залишити свої координати в церковній лавці монастиря. З вами зв'яжуться волонтери ініціативної групи та розкажуть, кому і як можна допомогти на даному етапі.

Також дуже потрібні меценати-благодійники - молитвами, коштами, руками та ідеями. Ключовий фактор - підтримка можновладців, волонтерів та ЗМІ.

Ви можете зателефонувати, або краще відправити СМС:

Ірина Демчук (сестринство Запорізької єпархії УПЦ, волонтерська допомога нужденним): +38 (068) 864-20-48, +38 (095) 658-49-71. Олена Гула (інформпідтримки проекту «Будинок милосердя для бездомних м.Запоріжжя»): +38 (096) 365-65-41, +38 (050) 077-70-12.

Вибір редактора