У Запоріжжі призупинили діяльність двох наркодилерів

У Запоріжжі призупинили діяльність двох наркодилерів - www.vv.com.ua У Запоріжжі призупинили діяльність двох наркодилерів - www.vv.com.ua

У мешканця Запоріжжя, за результатами обшуку, поліцейські вилучили психотропну речовину «метамфетамін», «марихуану» і електронні ваги із залишками зілля, якими він проводив його дозування для продажу, передає прес-служба Сьомого управління Департаменту протидії наркозлочинності.

«Але не тільки це зберігав у себе вдома наркоділок. Серед іншого правоохоронці вилучили у нього і магазин від автомата Калашникова, споряджений тридцятьма набоями калібру 5,45 мм. Як ці боєприпаси до нього потрапили, з якою метою він їх зберігав і як мав намір використовувати - поліцейським ще належить встановити », - передає прес-служба.

Також там, в Запоріжжі, але вже за іншою адресою, співробітниками Сьомого управління було проведено ще один обшук, у будинку осіб ромської народності. Вони збували «метадон» наркозалежним запорожцям.

«За результатами обшуку у господарів вилучено власне «метадон», який розфасований в більш ніж 60 пакетів, електронні ваги із залишками речовини, мобільні телефони для зв'язку з покупцями, пластикова картка одного з популярних банків і грошові кошти, отримані від реалізації наркотиків», - передає прес-служба.

Сума вилучених в обох випадках наркотичних речовин на «чорному» ринку становить понад 40 тисяч гривень. На даний момент все вилучене направлено на експертизу. Встановлюються шляхи потрапляння заборонених речовин до їх власників, а також можливі напрямки їх поширення як в Запоріжжі так і на території сусідніх міст.

Вибір редактора