У Запорізькій області евакуювали співробітників «Укртелекому»

У Запорізькій області евакуювали співробітників «Укртелекому» - iz.com.ua У Запорізькій області евакуювали співробітників «Укртелекому» - iz.com.ua

Сьогодні, 3 березня, на території районного центру телекомунікацій №531 в Оріхові рятувальники 20-ї державної пожежно-рятувальної частини спільно з адміністрацією "Укртелекому" провели тактико-спеціальне навчання з ліквідації умовної пожежі та проведення рятувальних робіт.

Згідно з тактичним задумом, пожежа виникла в кімнаті №102 на першому поверсі. Співробітники центру телекомунікацій, повідомивши в Службу порятунку по телефону "101" про подію, відразу почали евакуацію людей.

За лічені хвилини на місце виклику прибуло місцевий пожежно-рятувальний підрозділ. Прибулі на місце умовної пожежі бійці ГСЧС, провели розвідку, евакуацію людей та персоналу об'єкта, після чого вжили заходів для локалізації та подальшої ліквідації умовної пожежі.

Одного постраждалого довелося виносити з приміщення, адже людина умовно знепритомніла, його передали працівникам швидкої медичної допомоги.

Особовий склад чергового караулу діяв чітко і злагоджено. Завдяки цьому вдалося швидко ліквідувати умовну пожежу.

Під час навчань рятувальники також провели вивчення оперативно-тактичної характеристики будівлі, особливостей зовнішнього протипожежного водопостачання та забезпечення пожежної безпеки будівлі. Перевірили справність електромереж об'єкта, відповідність нормативним документам шляхів евакуації, наявність в достатній кількості і справності первинних засобів пожежогасіння, а також обізнаність персоналу щодо проведення першочергових робіт з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій.

Рятувальники продемонстрували всім присутнім правила використання вогнегасника для ліквідації пожежі на початковій стадії. Практично показали подачу води на гасіння ймовірної пожежі.

По завершенню відпрацювання, фахівці Служби порятунку "101" в актовому залі провели роз'яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки, дій у разі виникнення пожежі або надзвичайної ситуації і заходів з охорони праці, повідомляє прес-служба ГУ ГСЧС України в Запорізькій області.

Вибір редактора