Серед бойовиків на Донбасі почалася епідемія пневмонії

Серед бойовиків на Донбасі почалася епідемія пневмонії - vesti-ukr.com Серед бойовиків на Донбасі почалася епідемія пневмонії - vesti-ukr.com

Через погіршення погодних умов на Донбасі бушує епідемія пневмонії, від хвороби страждають переважно учасники незаконних збройних формувань.

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, близько 70% особового складу терористів хворіють пневмонією. При цьому в одній тільки Горлівці відомо про 50 смертельних випадків серед бойовиків.

"Відзначається погіршення санітарно-епідеміологічної обстановки. У Горлівці від пневмонії померло понад 50 осіб. Крім того, в Донецьку серед військовослужбовців 1 АК виявлено поширення інфекційного захворювання, тип і походження якого лікарі визначити не можуть (в медичні установи звернулося понад 50 осіб)", - сказано в повідомленні Міністерства оборони України.

Причини поширення захворювання полягають у тому, що у терористів немає достатньої кількості лікарських препаратів, а також кваліфікованих лікарів для боротьби з хворобою.

Вибір редактора