Оперативне зведення із зони АТО - ранок 14.01.16

Під кінець минулої доби бойовики російсько-терористичних бандформувань встановили новий "післяноворічний рекорд".

Зафіксовано 70 випадків порушення кремлівськими маріонетками умов незастосування зброї в зоні проведення АТО. Після 18.00 бандити не припинили обстрілювати з стрілецької зброї, великокаліберних кулеметів і гранатометів позиції українських військ біля Донецька і Горлівки.

Гаряче було у н.п. Піски, Дослідне, Авдіївки, Мар'їнки, Новгородського, Зайцеве і Майорського. Крім того, наші опорні в районі Дослідного і Зайцеве потрапили під вогонь 82-мм мінометів. Поблизу Новгородського і Майорського працювали також ворожі снайпери.

Режим «повної тиші», про дотримання якого вчора знову було домовлено в Мінську, здійснюється виключно в односторонньому порядку - силами АТО. У свою чергу, проросійські організовані злочинні угруповання з 00.00 години 14 січня вже не менше 10 разів застосовували зброю проти наших захисників. Зокрема, зі стрілецької зброї обстрілювали українських вояків неподалік Пєсков і Верхньоторецька, з автоматичних станкових гранатометів - поблизу Дослідного, з підствольних гранатометів - поруч з Новгородським, у Зайцеве застосовували крупнокаліберний кулемет.

На Луганщині та Маріупольському напрямку вчора і вночі обстановка залишалася спокійною.

Вибір редактора