Спостерігачі ОБСЄ: рівень насильства на Донбасі знизився в минулі вихідні

Спостерігачі ОБСЄ - zn.ua Спостерігачі ОБСЄ - zn.ua

Рівень насильства в зоні конфлікту - в Донецькій області України - знизився в минулі вихідні, констатує ОБСЄ в оприлюдненому сьогодні звіті про роботу спеціальної моніторингової місії (СММ), повідомлять інформагентства.

"СММ зареєструвала нижчий рівень насильства в Донецькому регіоні у вихідні (16-17 квітня). У Луганському регіоні СММ продовжила фіксувати порушення режиму припинення вогню в районі Станиці Луганській у вечірній порі і зареєструвала вночі 15 квітня вибухи", - свідчить звіт. Спостерігачі констатують, що вздовж лінії "фронту" тривають артобстріли. Є й порушення домовленостей щодо відведення озброєнь, і це стосується обох сторін. У тексті також йдеться, що у вихідні спостерігачів пустили не в усі райони, які вони хотіли відвідати. При цьому в СММ помітили, що один з блок-постів української армії пересунувся на 3 км ближче до позицій самопроголошеної ДНР.

Найімовірніше, ці та інші проблеми будуть обговорюватися за участю представників ОБСЄ, а також України, Росії та самопроголошених республіки під час чергового раунду переговорів у Мінську 20 квітня.

Вибір редактора