В Інтернеті появилося останнє слово Надії Савченко

Слово Надії Савченко - zaxid.net Слово Надії Савченко - zaxid.net

На офіційній сторінці українського військовослужбовця Надії Савченко, яка перебуває під вартою в Росії, опублікований текст її рукописного останнього слова. Сьогодні суд у Ростовській області відклав до 9 березня виступ льотчиці з останнім словом.

У тексті на двох мовах - російською та українською Савченко пише, що не визнає ні провини, ні вироку російського суду. «У разі обвинувального вироку - апеляції не буде. Я хочу, щоб весь демократичний цивілізований світ зрозумів, що Росія - це країна третього світу з тоталітарним режимом і диктатором-самодуром, в якій плюють на права людини і міжнародне право »- заявляє вона.

За словами українки, «абсурдною є ситуація, коли ті, хто викрадають людей - піддають їх тортурам, потім ще і роблять вигляд, що мають право їх судити!»

Після вироку Савченко, за її словами, збирається продовжити голодування ще на 10 днів - термін вступу вердикту в силу.

Вона попереджає, що «всі ці десять днів під воротами СІЗО буде день і ніч стояти моя сестра, і буде чекати - випустять мене чи винесуть». У разі затримання сестри льотчиці на її місце встане 77-річна мати дівчат, пише підсудна. За словами Савченка, підтримати її готові безліч українців. Вона впевнена, що солідарність з нею виявляють і чимале число росіян.

Вона вимагає, щоб Кремль повернув її на Україну «живою» якомога швидше.

Раніше Надія Савченко оголосила сухе голодування через перенесення її виступу з останнім словом у суді.

Напередодні в Донецькому міському суді Ростовської області прокурори попросили суд визнати Савченко винною у вбивстві журналістів ВГТРК, замаху на вбивство оператора і незаконному перетині кордону і засудити її до 23 років колонії загального режиму і штрафу в 100 тис. рублів.

Українську льотчицю звинувачують в пособництві у вбивстві двох російських журналістів влітку 2014 року під Луганськом, де вона нібито вела коригування вогню під час обстрілу з боку ВСУ. Савченко всі звинувачення заперечує.

Вибір редактора