Wall Street Journal: Україна стала «величезним подразником» для Європи

Wall Street Journal: Україна - daily.com.ua Wall Street Journal: Україна - daily.com.ua

Україна стала «величезним подразником» для Європи. Про це пише Wall Street Journal , посилаючись на брюссельського чиновника.

Як говориться в матеріалі видання, в даний момент немає чітких заяв європейських політиків, які висловлюються за необхідність продовження європейських санкцій щодо Росії.

Після візиту до Києва міністра закордонних справ Німеччини Франка Вальтера Штайнмайера і міністра закордонних справ Франції Жана-Марка Еро, Штайнмаєр заявив, що для України більше немає ніяк виправдань в невиконанні Мінських угод.

Верховний головнокомандувач НАТО генерал США Філіп Брідлав відзначав, що зростаюча нестабільність і економічний застій на Україні підживлюють реваншизм Росії і всього європейського континенту.
Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що подача Євросоюзом законодавчої ініціативи щодо скасування віз для України відкладається.

27 лютого канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що антиросійські санкції можуть бути скасовані лише після того, як Кремль виконає Мінські угоди по Україні.

Вибір редактора