Українці із зарубіжних лідерів найкраще ставляться до Лукашенка

Опитування - www.facenews.ua Опитування - www.facenews.ua

Жителі України із зарубіжних лідерів найкраще ставляться до Президента Білорусії Олександра Лукашенка - 63% опитаних позитивно ставляться до білоруського лідера.

Такими є результати дослідження, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг". Як повідомляється на сайті групи "Рейтинг", друге місце у канцлера Німеччини Ангели Меркель - 58%.

У 51% опитаних українців позитивно ставляться до Президента Литви Далі Грібаускайте, у 49% - до Президента Польщі Анджею Дуди і Президента США Барака Обами. До Президента Франції Франсуа Олланда мають позитивне ставлення 40% опитаних, казахстанського лідера Нурсултана Назарбаєва - 37%.

Дослідження проводилося з 14 по 22 січня 2016 року. В опитуванні взяли участь українці від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонах і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2 тис. респондентів.

Соціологічна група "Рейтинг" (Rating Group Ukraine) створена в 2008 році як недержавна, незалежна дослідницька організація, яка спеціалізується на проведенні всіх видів соціологічних досліджень з дотриманням міжнародних стандартів, затверджених кодексами ESOMAR та WAPOR. Щорічно проводить близько 100 тис. інтерв'ю і 100 фокус-групових досліджень.

Вибір редактора