Микола Азаров повернеться в Україну?

Микола Азаров - rusvesna.su Микола Азаров - rusvesna.su

- Колишній прем'єр-міністр українського уряду Микола Азаров може повернутися з Росії в Україну і стати наступником "прем'єра" самопроголошеної Народної Донецької Республіки Олександра Захарченка, - написав Дмитро Тимчук, український депутат парламенту і координатор групи інформаційного спротиву.

Дмитро Тимчук пише на Facebook, що "навесні російська сторона має намір усунути з посади лідера повстанців ДНР Олександра Захарченка". Його наступниками, що не виключено, можуть стати колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров, колишній голова українського Національного банку і віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов, а також колишній російський губернатор, кандидатуру якого запропонував Борис Гризлов, колишній голова Державної Думи РФ і посланець Кремля в мирних переговорах в Донбасі в Мінську.

Микола Азаров і Сергій Арбузов виїхали з України після антиурядових протестів на майдані Незалежності в Києві на рубежі 2013-2014 рр, в результаті яких була повалена команда президента Віктора Януковича. Обидва знайшли притулок в Росії. Азаров, який розшукується за зловживання владою і розкрадання державного майна, дає інтерв'ю російським журналістам і пише книги (в тому числі "Україна на роздоріжжі. Примітки прем'єра", у якій критикує чинну владу в Києві). Арбузов також роздає інтерв'ю російським журналістам, в яких критикує урядові економічні кроки України.

Вибір редактора