Лебедєв: пріоритетом для СНД щодо України є економічна взаємодія

Лебедєв - www.cis.minsk.by Лебедєв - www.cis.minsk.by

Пріоритетом для СНД щодо України є економічна взаємодія, повідомив сьогодні журналістам голова Виконавчого комітету - виконавчий секретар СНД Сергій Лебедєв.

"Пріоритетом для нас є економічна взаємодія, тому що всі зацікавлені в збереженні економічних зв'язків. Ми дуже сподіваємося, що ситуація в Україні стабілізується, чому сприятимуть мінські переговори", - сказав Сергій Лебедєв.

Разом з тим, за його словами, при розвитку співпраці у торговельно-економічній сфері буде враховуватися асоціація України з Євросоюзом. "Усі держави Співдружності зацікавлені, щоб, по-перше, мир і стабільність швидше прийшли в Україну. По-друге, щоб Україна залишалася учасником СНД", - сказав голова Виконкому.

Сергій Лебедєв також звернув увагу, що представники України як і раніше беруть участь у засіданнях вищих органів СНД та галузевих рад. "Правда, слід визнати, менш активно, ніж у попередні роки. Досить часто вони присутні в якості спостерігачів, але іноді виступають з конкретними пропозиціями, беруть участь в обговоренні тих чи інших питань, які стосуються, в першу чергу, самої України", - констатував він.

Вибір редактора