Україна

Спостерігачі ОБСЄ: рівень насильства на Донбасі знизився в минулі вихідні

Рівень насильства в зоні конфлікту - в Донецькій області України - знизився в минулі вихідні, констатує ОБСЄ в оприлюдненому сьогодні звіті про роботу спеціальної моніторингової місії (СММ), повідомлять інформагентства.

Екзитполи говорять про поразку прихильників асоціації України і Євросоюзу

Згідно з попередніми результатами голосування на референдумі в Нідерландах, який присвячений питанню ратифікації угоди про асоціацію України з Європейським союзом, 64% тих, хто проголосував, виступили проти вступу країни в ЄС.

Києву запропонували брати плату за проліт над Україною російських супутників

На сайті українського президента Петра Порошенка з'явилася петиція, яка закликає "стягувати плату за проліт над територією України орбітальних космічних апаратів Росії", повідомляють інформагентства.

Єврокомісія виділить 20 млн. євро на гуманітарну допомогу постраждалим від конфлікту на Донбасі

Єврокомісія (ЄК) виділить 20 млн. євро для надання гуманітарної допомоги населенню, яке постраждало від конфлікту на сході України, повідомляють інформагентства.

Українці вимагають присутності мами біля дитини в реанімації

В даний час українське законодавство дозволяє відвідування важкохворих дітей і родичів в реанімації. Однак насправді в 99% випадків на відвідування накладається заборона. У соцмережах активно закликають МОЗ розробити офіційний документ, що дозволяє безперешкодний доступ рідних в реанімацію.

Україна закликала Росію забезпечити повну безпеку своїх дипломатичних закладів

Державне управління справами України після акту вандалізму щодо Національного культурного центру в Москві закликало російську сторону забезпечити повну охорону дипломатичних і консульських установ України на території РФ.

Вибір редактора