У Варшаві заборонять використовувати тварин у цирках

У Варшаві заборонять використовувати тварин у цирках - sputnik.by У Варшаві заборонять використовувати тварин у цирках - sputnik.by

У цирках на території Варшави заборонять використання дресированих тварин через негуманність. Про це повідомляють інформагентства з посиланням на віце-главу польської столиці Ярослава Юзьвяк.

Таким чином Варшава приєднається до інших польських міст, які вже заборонили виступи цирків з використанням дресированих тварин. Раніше заборона на використання тварин у цирках була введена у Вроцлаві, Лодзі та Слупську.

"Ми вже працюємо над розпорядженням, яке незабаром матиме законну силу", - сказав Ярослав Юзьвяк. За його словами, поки заборона буде стосуватися тільки тих цирків, які орендують територію у міста. "На приватні цирки ми поки ніяк не можемо вплинути і ввести проти них санкції. Але ми закликатиме їх власників до призупинення виступів дресированих тварин", - підкреслив віце-президент польської столиці.

Проте попередні відповіді з боку власників цирків є негативними. Дресировані тварини приваблюють глядачів, тому цирки не хочуть відмовлятися від використання чотириногих. Депутат Міської ради Олександра Гаєвська (ініціатор заборони на використання тварин у цирках на території Варшави) говорить, що тварини в цирках мучаться, часто їх дресирують під впливом больових імпульсів - а все це робиться виключно для розваги.

"З цим необхідно боротися. Найважливіше, щоб до нас приєдналися й інші міста. Виступи з використанням тварин позбавлені освітніх плюсів, вони негативно впливають на розвиток дітей", - зазначає депутат. За словами адміністрації Варшави, питання буде вирішено в максимально короткі сроки.

Вибір редактора