Трамп заявив, що вирішить проблему держборгу США в разі перемоги на виборах

Трамп - vc.ru Трамп - vc.ru

Дональд Трамп запевняє своїх співвітчизників, що в разі перемоги на виборах він вирішить проблему держборгу США. Відомий американський мільярдер підкреслив також, що Сполучені Штати на даний момент втратили своє становище, яке раніше займали в світі, але він знає, як змусити співтовариство поважати Америку.

Відомий американський мільярдер Дональд Трамп, який претендує, як відомо, на висунення в кандидати в президенти США від республіканців, заявив, що йому, безсумнівно, вдасться вирішити проблему тієї величезної національної заборгованості держави, яка встигла утворитися на протязі двох останніх президентських термінів.

Бізнесмен з США зазначив при цьому, що на ефективне вирішення проблеми національного боргу, а він складає на сьогоднішній день близько 19 трильйонів доларів, в разі перемоги йому знадобиться приблизно 8 років.

«За перші 100 днів перебування на посаді президента країни в разі моєї перемоги я маю намір, перш за все, в значній мірі скоротити податки в державі. Далі будуть повністю переглянуті такі аспекти як здійснення торгових операцій, а також всі військові угоди Америки, в тому числі і зміна ролі США в НАТО », - запевнив Дональд широку аудиторію, яка активно його підтримує.

Вибір редактора