У турецькому місті Діярбакир прогримів потужний вибух

У турецькому місті прогримів потужний вибух - rian.com.ua У турецькому місті прогримів потужний вибух - rian.com.ua

Потужний вибух прогримів на південному сході Туреччини. Як повідомляють інформагентства, вибух стався в місті Діярбакир біля автовокзалу.

Імовірно, є поранені. Точне число потерпілих поки невідомо. За даними турецьких ЗМІ, атака була здійснена на броньовану поліцейську машину, яка проїжджала в цей момент біля автобусної станції. До місця події виїхали машини швидкої допомоги і співробітники правоохоронних органів. Йдуть пошуково-рятувальні роботи.

Як стало відомо, шість офіцерів турецької поліції загинули під час теракту. За інформацією телеканалу NTV, ще 14 людей поранено. Автомобіль вибухнув біля автовокзалу міста Діярбакир в той момент, коли повз проїжджав броньований мікроавтобус з військовослужбовцями спецназу. Теракт стався напередодні поїздки в Діярбакир прем'єр-міністра Туреччини Ахмета Давутоглу. Діярбакир знаходиться в центрі традиційно населених курдами районів південного сходу Туреччини, де кілька місяців тривають бої між бойовиками Робочої партії Курдистану (РПК) і турецькими силами правопорядку.

Вибір редактора