ООН приступила до роботи над договором про ресурси відкритого моря

ООН - 112.ua ООН - 112.ua

ООН приступила до роботи над договором про ресурси відкритого моря. Вже протягом найближчих трьох-чотирьох років можуть підготувати, як очікується, документ, який зобов'яже зберігати і досить стійко застосовувати морське біорізноманіття.


Фахівці ООН приступили до розробки спеціального договору, що передбачає збереження з подальшим стійким використанням тих областей світового океану, які розташовуються поза юрисдикцією країн. Відповідний документ можуть об'явити на офіційному рівні вже протягом трьох-чотирьох років.

«У штаб-квартирі всесвітньої організації, що базується в Нью-Йорку, відбулося напередодні перше робоче засідання членів підготовчого комітету з розробки на базі конвенції ООН з морського права міжнародного документа, що юридично зобов'язує зберігати і стійко застосовувати в подальшому все біологічне морське різноманітність в районах, розташованих за межами дії національної юрисдикції », - пишуть сьогодні провідні іноземні ЗМІ.

При цьому світові видання уточнюють, що рішення про підготовку відповідного документа Генасамблея ООН прийняла ще в червні минулого року.

Вибір редактора