Океанологи виявили військовий корабель, який зник 95 років тому

Конестог - mediarepost.ru Конестог - mediarepost.ru

Океанологи виявили військовий корабель, який зник 95 років тому. Останки затонулого корабля «Конестога» вчені знайшли ще в 2009 році, але вони вважали тоді, що знайшли якесь невідоме судно.

Військові фахівці Національного управління Сполучених Штатів з вивчення атмосфери і океанів змогли розкрити одну з найзагадковіших таємниць морської історії ХХ століття. Експерти виявили не так давно військовий буксир «Конестога», який ще 95 років тому безслідно зник.

«Практично впродовж століття ми могли тільки будувати різні домисли, але, нарешті, таємниче зникнення «Конестога» вже не оповите завісами таємниці», - сказав журналістам заступник директора NOAA Менсон Браун.

Експерти сподіваються на те, що ця знахідка дасть хоча б якусь розраду сім'ям матросів, які тоді трагічно загинули, а американські ВМС отримають можливість тепер віддати їм всі належні почесті.

Відзначимо, що останки цього корабля знайшли ще в 2009 році - вони лежали на глибині в 57 метрів на відстані не менше п'яти кілометрів від Фараллонових островів біля узбережжя Сан-Франциско. Тим часом, провідні світові дослідники тоді подумали, що виявлено нікому невідоме раніше затонуле судно. На тривалий період часу про знахідку забули.

Вибір редактора