У МЗС ФРН повідомили, як зупинити потоки мігрантів до Євросоюзу

Франк-Вальтер Штайнмаєр - runews24.ru Франк-Вальтер Штайнмаєр - runews24.ru

У МЗС ФРН повідомили, як зупинити потоки мігрантів до Євросоюзу. У зовнішньополітичному відомстві Німеччини вважають, що всі умови для політичного вирішення конфлікту створює сьогодні режим перемир'я в Сирії.

Керівник німецького Міністерства закордонних справ Франк-Вальтер Штайнмаєр в ході переговорів, які відбулися у нього з російським прем'єр-міністром Дмитром Медведєвим, підкреслив, що перемир'я, яке ось уже протягом трьох тижнів зберігається на території сирійського держави, створює всі умови для пошуку компромісного політичного вирішення ситуації, що склалася в цій країні на даний момент.

«Після закінчення п'яти років нам вперше здається зараз реально можливим рішення, до якого ми, на жаль, поки ще не дійшли, проте, вперше міжнародна взаємодія між США, РФ, окремими партнерами в Європі та нашими арабськими сусідами призвела до того, що політичні переговори мають місце в принципі. Було успішно укладено перемир'я, і ​​воно зберігається вже три тижні.

Зрозуміло, це створює відмінні можливості для пошуку саме конструктивного політичного виходу з даної ситуації, і ми віримо в успіх », - підкреслив пан Штайнмайер в бесіді з Дмитром Медведєвим.

Вибір редактора