ЗМІ повідомляють про серію вибухів в аеропорту Брюсселя

Серія вибухів в аеропорту Брюсселя - www.gazeta.ru Серія вибухів в аеропорту Брюсселя - www.gazeta.ru

Два вибухи прогриміли в аеропорту Брюсселя в Завентеме, повідомляє агентство Bloomberg.

Як передає телеканал NBC News, на даний момент всі рейси скасовані, аеропорт закритий. Рух поїздів в районі аеропорту також призупинено, повідомляє агентство Рейтер з посиланням на місцеві ЗМІ.

На кадрах з аеропорту видно, що він сильно пошкоджений. У зоні вильоту сталося часткове обвалення стелі, вибита частина стекол на фасаді будівлі авіатерміналу.

За словами прес-секретаря бельгійської федеральної поліції, вибухи сталися біля стійки реєстрації American Airlines. Бельгійські ЗМІ повідомляють про стрілянину і крики «арабською» перед вибухами.

За попередніми даними, в результаті вибуху загинули 17 людей, більше 30 поранені.

Також вибух прогримів на станції Мальбек, рух на гілці перекрито, повідомляє місцева телерадіокомпанія.
Повідомляється, що одна людина отримала поранення. Вибух прогримів на станції Мальбек метрополітену в Брюсселі, розташованої в зоні "європейського" кварталу, повідомила телерадіокомпанія RTBF.

"За нашою інформацією, вибух прогримів на станції Мальбек, рух на гілці перекрито", - йдеться в повідомленні. Далі з'явилася інформація про ще один вибух. Вибух прогримів на станції Шуман, що знаходиться поблизу будівель Єврокомісії та Ради ЄС.
Міське метро евакуювали. Рівень загрози теракту в Бельгії підвищено до найвищого.

Нагадаємо, 18 березня стало відомо, що в результаті спецоперації в комуні Моленбек було затримано учасника паризьких терактів Салах Абдеслам. Спецоперація супроводжувалася перестрілками. Абдеслам, за даними ЗМІ, був поранений в ногу.

Вибір редактора