ООН оголосила про кампанію на захист планети

кампанія на захист планети - ostrnum.com кампанія на захист планети - ostrnum.com

В ООН оголосили про кампанію на захист планети, повідомляють інформагентства з посиланням на Центр новин ООН.

20 березня відзначається Міжнародний день щастя. Цього року його гасло - "Боротьба зі зміною клімату в ім'я досягнення щастя на планеті". Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун зазначив, що в епоху крайньої несправедливості, спустошливих воєн, масового переміщення населення, крайньої бідності та інших антропогенних явищ, що викликають страждання людей, Міжнародний день щастя дає можливість всьому світу заявити, що в центрі уваги повинні бути мир, благополуччя і радість.

"Мова йде не просто про благополуччя окремих людей - на нас лежить колективна відповідальність за долю всього людства", - сказав Пан Гі Мун. Глава ООН закликав підтвердити всесвітню солідарність в справі побудови більш безпечного, більш процвітаючого та більш стабільного майбутнього для всіх.

Пан Гі Мун заявив, що настрій людей багато в чому залежить від стану навколишнього середовища і оголосив про початок кампанії боротьби зі зміною клімату в ім'я досягнення щастя на планеті. Церемонія запуску кампанії відбулася в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку. Міжнародний день щастя заснувала Генеральна Асамблея в 2012 році на спеціальному засіданні високого рівня під назвою "Щастя і благополуччя: створення нової економічної парадигми". Ця зустріч була скликана з ініціативи Бутану. У цій країні ввели національний індекс щастя і зробили його більш пріоритетним у порівнянні з ВВП.

Вибір редактора