Влада Північної Кореї запустила ракети середньої дальності

Влада Північної Кореї запустила ракети - ria.ru Влада Північної Кореї запустила ракети - ria.ru

Влада Північної Кореї запустила ракети середньої дальності. Провідні світові експерти стверджують, що запуски ракет в КНДР стали відповіддю на військову активність офіційного Сеула.

Ігор Коротченко, журналіст популярного видання, зробив сьогодні заяву про те, що подвійний запуск балістичних ракет, який провела влада Північної Кореї, обумовлений багато в чому провокаціями Сполучених Штатів і Південної Кореї, які проводили найбільші військові навчання неподалік від північнокорейських кордонів.

Все це чітко говорить про те, що офіційний Пхеньян вже повністю готовий на даний момент істотно посилити взятий раніше зовнішньополітичний курс, переконаний експерт.

Нагадаємо, раніше провідні західні мас-медіа писали, що в КНДР здійснили запуск відразу двох ракет середньої дальності «Нодон». При цьому уточнювалося, що перша з них пролетіла всього 800 км, після чого впала в акваторії Японського моря. За офіційною інформацією південнокорейського генерального штабу, другу ракету запустили через 22 хвилини, однак, її слід військові радари втратили на висоті приблизно 17 кілометрів. Військовослужбовці з Сеула переконані, що вона вибухнула в повітрі.

Вибір редактора