Дональд Трамп опублікував відео з Хілларі Клінтон, яка гавкає

Хілларі Клінтон - www.kp.ru Хілларі Клінтон - www.kp.ru

Поточна передвиборча гонка в США напевно запам'ятається навіть тим, хто абсолютно далекий від політики.

Деякі кандидати в президенти ведуть боротьбу настільки ексцентричними способами, що без проблем привертають до себе увагу світової громадськості. Зокрема, найбільш екстравагантним по праву вважають кандидата Дональда Трампа. Публіка вже зрозуміла, що від мільйонера можна чекати чого завгодно, а сам Трамп із задоволенням буквально кожен день підливає масла в вогонь. Політик вже зміг стати однією з найбільш обговорюваних особистостей в світі, а також нажити собі безліч ворогів.

Мабуть, останній факт анітрохи не засмучує Трампа, оскільки він явно вважає, що в боротьбі за президентське крісло всі засоби хороші. Напередодні Трамп вирішив скомпрометувати свого головного опонента Хілларі Клінтон. У своєму акаунті в Instagram політик опублікував ролик, в якому представлена ​​гавкаюча Клінтон. За основу моменту взяті кадри з виступу Хілларі Клінтон, однак в ролику замість слів з вуст колишнього держсекретаря США лунають гавкаючі звуки. Мабуть, таким способом Дональд Трамп хотів показати, що Хілларі Клінтон не здатна протистояти супротивникам і навряд чи зможе захистити свою державу в разі потреби.

Варто відзначити, що в ролику Трамп показав не тільки Клінтон, а й російського лідера Володимира Путіна. Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков встиг прокоментувати скандальне відео. Політик підкреслив, що шкодує про те, що кожна передвиборна гонка в США не обходиться без негативної згадки про Росію. 

Вибір редактора