Поліція проводить антитерористичну операцію в Брюсселі

Антитерористична операція в Брюсселі - telegraf.com.ua Антитерористична операція в Брюсселі - telegraf.com.ua

Поліція проводить антитерористичну операцію в Брюсселі, метою якої є знешкодження злочинців, які сьогодні влаштували стрілянину і поранили трьох поліцейських, повідомляють інформагентства.

Зокрема, федеральна прокуратура Бельгії наводить дані про ліквідацію одного з озброєних злочинців. Телерадіокомпанія RTBF також повідомила, що поліцейський спецназ знешкодив в ході штурму злочинця, який забарикадувався в приватному будинку на вулиці Дріс в брюссельській комуні Форе.

За даними газети Soir, один з терористів, озброєний автоматом Калашникова, забарикадувався в приватному будинку, другий ховається на прилеглому пустирі. Злочинці заблоковані поліцією, яка поки не підтверджує точне число передбачуваних терористів.

Невідомі сьогодні відкрили вогонь по бельгійським і французьким поліцейським, які проводили спільну операцію з розслідування терактів, що сталися 13 листопада 2015 року в Парижі. За словами експерта телеканалу RTL з тероризму, квартира, в якій поліцейські мали намір провести обшук, вважалася порожньою.

"Йшлося про перевірку гіпотези про те, чи використовувалася квартира при підготовці терактів. Слідчі не знали, що ця квартира, яку вважали порожньою, була зайнята", - сказав він. В результаті сталася перестрілки в бельгійській столиці, під час якої були поранені троє поліцейських. Ряд ЗМІ повідомляють про четвертого пораненого поліцейського. За даними Soir, перестрілок було дві з різницею в 20 хв. Злочинцям вдалося втекти.

Вибір редактора