Перша група російських літаків покинула Сирію

Перша група російських літаків покинула Сирію - news.rambler.ru Перша група російських літаків покинула Сирію - news.rambler.ru

Перша група російських літаків з авіабази Хмеймім в Сирії вилетіла в пункти постійної дислокації на території Росії, повідомляють інформагентства з посиланням на прес-службу Міноборони РФ.

У складі групи - лідер - літак Ту-154, а також багатофункціональні бомбардувальники Су-34. Дальні перельоти російських літаків з авіабази Хмеймім в пункти постійної дислокації на території Росії виконуються групами.

"До складу кожної групи входить лідер - літак військово-транспортної авіації (Ту-154 або Іл-76), в якому перевозиться інженерно-технічний персонал, авіаційне і матеріально-технічне майно, а також наступні за ним російські бойові літаки різних типів, - пояснили в Міноборони.

- Група в даній побудові слідує по призначеним маршрутами до кордону Російської Федерації, після перетину якої всі літаки вже самостійно розлітаються на свої аеродроми постійного базування ". При необхідності в ході польоту над територією Росії літаки здійснюють проміжні посадки на військових аеродромах для дозаправки паливом і контролю технічного стану.

Як повідомлялося, 14 березня президент РФ Володимир Путін наказав почати виведення основної частини російських військових угруповань з Сирії. При цьому він заявив, що пункти базування російських збройних сил в Тартусі (морський) і Хмейміме (авіаційний) будуть функціонувати в колишньому режимі і повинні бути надійно захищені з суші, моря і повітря.

У Сирії з 27 лютого за пропозицією Росії і США діє режим припинення вогню, який не поширюється на угруповання, визнані СБ ООН терористичними. Російська військова операція в Сирії почалася 30 вересня 2015 року.

Вибір редактора