ІД вчинила хімічну атаку на іракське місто Таза

ІД вчинила хімічну атаку - inosmi.ru ІД вчинила хімічну атаку - inosmi.ru

Бойовики терористичного угрупування "Ісламська держава" (ІД) знову обстріляли місто Таза в іракській провінції Кіркук ракетами з отруйними хімічними речовинами.

Про це поінформував арабський телеканал Аль-Сумар з посиланням на офіційного представника шиїтського ополчення "Аль-Хашд Аш-Шааб" Алі Аль-Хусейні, повідомляють інформагентства.

"Південна сторона Тази піддалася сильній атаці з боку бойовиків Даіши, в ході якої терористи запустили з Касба Аль-Башир дві ракети, начинені отруйними речовинами", - цитує телеканал Аль-Хусейні.

Він зажадав від офіційних властей допомогти з забезпеченням системи протиповітряної оборони і закликав об'єднати сили для звільнення Аль-Башир і навколишніх сіл. Глава комітету з прав людини в іракському парламенті Аршад Аль-Салхи повідомив про реєстрацію першого випадку загибелі дитини в місті Таза в результаті отруєння хлором.

У четвер вища рада з прав людини повідомила про 409 постраждалих в результаті хімічної атаки терористів. Жителі Тази отримали середні і важкі поранення. У всіх пошкоджені дихальні шляхи.

Вибір редактора