Дві терористки закидали гранатами поліцейський відділок в передмісті Стамбула

В передмісті Стамбула закидали гранатами поліцейський відділок - news.online.ua В передмісті Стамбула закидали гранатами поліцейський відділок - news.online.ua

У передмісті Стамбула дві жінки закидали поліцейську дільницю гранатами, було чути вибух. Про це повідомляють інформагентства з посиланням на CNN Turk.

Інцидент стався в районі Бешикташ. Крім гранат, терористки були озброєні вогнепальною зброєю. Під час вибуху лунали постріли. Після скоєння нападу жінки зникли в будівлі, яка була поруч з поліцейською дільницею. Одна з нападників отримала поранення.

Про потерпілих серед мирних громадян не повідомляється. Як повідомляє Huberturk, вулиця, де стався напад, була заблокована, жителі довколишніх будинків евакуйовані. Поліція готується до штурму будівлі, де знаходяться терористки.

Раніше, 17 лютого, в районі військових будівель в Анкарі був підірваний начинений вибухівкою автомобіль, загинули 28 людей, більше 60 постраждали. В результаті вибуху 12 січня в Стамбулі в туристичному районі Султанахмет загинули 10 і постраждали 17 осіб, більшість з яких - іноземці.

Як стало відомо, спецназ ліквідував терористів, які влаштували вибух біля поліцейської дільниці в районі Бешикташ. Терористки хотіли втекти. Їх заблокували в житловому будинку. Мешканців будинку евакуювали, а район оточили.

Жінкам пропонували здатися добровільно. Після їх відмови силовики провели штурм. У спецоперації були задіяні вертольоти поліції. Терористок ліквідували.

Вибір редактора