Країни ЄС розійшлися в думках щодо санкцій проти Росії

Санкції проти Росії - joinfo.ua Санкції проти Росії - joinfo.ua

Чиновники Євросоюзу вирішили продовжити санкції щодо російських і українських політиків, але поки не прийшли до єдиної думки щодо економічних санкцій проти РФ. Про це передають інформагентства.

«Зі зменшенням рівня насильства на Сході України і зростаючими проблемами у Києва виросло число європейських країн, які вважають, що санкції щодо Росії повинні бути переглянуті», - зазначає видання.

Як ознаки можливої ​​зміни в ставленні ЄС до Росії названий візит глави Єврокомісії Жана-Клода Юнкера в червні на петербурзький економічний форум. Юнкер може стати першим високопоставленим європейським чиновником, який відвідає Росію після приєднання Криму навесні 2014 року.

Зараз обмежувальні заходи діють відносно 149 російських політиків і чиновників, в тому числі двох віце-прем'єрів Дмитра Рогозіна і Дмитра Козака, а також помічника президента Владислава Суркова.
Подальша доля санкцій буде обговорюватися в найближчі кілька місяців. Термін їх дії закінчується в кінці червня.

Раніше стало відомо, що президент США Барак Обама підписав указ про продовження санкцій, введених в березні 2014 року проти Росії через події на Україні.

Вибір редактора