Обама продовжив санкції проти Росії на рік

Обама продовжив санкції проти Росії - 112.ua Обама продовжив санкції проти Росії - 112.ua

Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама підписав указ про продовження санкцій відносно Росії. Про це йдеться в матеріалах Білого дому.

В Указі, який був підписаний Обамою, міститься інформація, що призначене покарання повинне залишатися в силі після 6 березня 2016 р. Таким чином, персональні та економічні санкції відносно Росії і її громадян продовжені до 6 березня 2017 р.

Виходячи з тексту матеріалів, санкції продовжуються, так як політика Росії нібито представляє «надзвичайну загрозу національній безпеці і закордонній політиці США». Нагадаємо, що всього в відношенні Російської Федерації в 2014 році було випущено три укази, які накладали як персональні санкції на посадових осіб Росії, так і проти підприємців.

Раніше вищі посадові особи Росії неодноразово відзначали в своїх виступах, що санкції щодо їх країни не відповідають духу часу і жодним чином не можуть сприяти нормалізації відносин ні в регіоні, ні в світі. Російська сторона в свою чергу в минулі роки була змушена вживати відповідних заходів щодо своїх західних партнерів.

Вибір редактора