Канада прийняла 25 тисяч біженців з Сирії

Канада приняла 25 тысяч беженцев из Сирии - www.golos-ameriki.ru Канада приняла 25 тысяч беженцев из Сирии - www.golos-ameriki.ru

Канада розмістила на своїй території 25 тисяч сирійських біженців, повідомив міністр у справах імміграції, біженців та громадянства Джон Маккаллум.

За його словами, 10 тисяч з них прибули за рахунок приватних пожертвувань громадян країни. Останній літак з вимушеними переселенцями прибув в Торонто в понеділок. Біженців доставляли транспортними літаками канадських ВВС з Йорданії і Лівану, де вони знаходяться в спеціальних таборах.

У Канаді біженців розселять у восьми провінціях, в тому числі в найбільших регіонах країни - Онтаріо і Квебеку. Тепер належить допомогти їм знайти тимчасове житло, вивчити англійську або французьку мову.
Маккаллум закликав інші країни світу «не боятися труднощів» і привозити до себе сирійських біженців з Сирії, передають інформагентства.

Раніше повідомлялося, що до кінця 2015 року в Канаду будуть доставлені 25 тисяч сирійців. За словами прем'єр-міністра країни Джастіна Трюдо, Оттава не порушуватиме план розподілу біженців, але посилить заходи безпеки при прийомі мігрантів.

Вибір редактора