Житель Індії вбив ножем 14 членів сім'ї і наклав на себе руки

Житель Індії вбив ножем 14 членів сім'ї - baltnews.lt Житель Індії вбив ножем 14 членів сім'ї - baltnews.lt

Чоловік в Індії вбив ножем 14 членів сім'ї, після чого наклав на себе руки, повідомляють інформагентства з посиланням на місцеві ЗМІ.

Уточнюється, що 35-річний Ханс Варекар працював організатором святкових заходів в місті Тхане, його сім'я добре була відома в окрузі і вважалася благополучною. За інформацією поліції, в будинку Варекара напередодні ввечері приймали гостей, і багато родичів залишилися на ніч. Близько другої години ночі зловмисник замкнув вхідні двері в будинок і вбив свою дружину, вісім дітей, трьох сестер і батьків. Всі вони спали. Знаряддя вбивства було виявлено поряд з тілом глави сімейства, який повісився відразу після скоєння злочину.

Про те, що сталося, поліція дізналася від однієї з сестер, яка вижила. Її крики посеред ночі почув сусід, він спробував увірватися в будинок і допомогти їй, але двері були замкнені. Приблизно в цей же час поступив дзвінок в поліцію. Дівчину з ножовими пораненнями було доставлено в лікарню, де їй надається допомога. Мотиви злочину з'ясовуються, поліція веде розслідування.

Вибір редактора