Росія і США узгодили припинення вогню в Сирії з 27 лютого

Росія і США узгодили припинення вогню в Сирії з 27 лютого - www.kp.ru Росія і США узгодили припинення вогню в Сирії з 27 лютого - www.kp.ru

Росія і США узгодили припинення вогню в Сирії з 27 лютого, повідомляє Reuters з посиланням на західні дипломатичні джерела.

Країни підписали проект угоди, згідно з яким бойові дії в Сирії припиняться з 27 лютого. Як повідомляється, з документа виключені назви угруповань "Ісламська держава" і "Джебхат-ан-Нусра" (вони заборонені в Росії). Напередодні, 21 лютого, врегулювання конфлікту в Сирії стало темою переговорів держсекретаря США Джона Керрі і міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова. За підсумками обговорення було заявлено, що є домовленість про тимчасову угоду про припинення вогню в Сирії.

Генсек ООН Пан Гі Мун привітав досягнення домовленості про припинення вогню в Сирії з 27 лютого, повідомляють інформагентства з посиланням на офіційного представника Генсека ООН Стефана Дюжарріка.

"Генеральний секретар вітає угоду про загальнонаціональне припинення вогню в Сирії, вступ в силу якого намічено на 27 лютого", - зазначив Стефан Дюжаррік. Сприяти виконанню домовленостей при необхідності буде спецпосланець Генсека по Сирії Стаффан де Містура.

Учасники бойових дій в Сирії повинні підписати документ до полудня 26 лютого. Для виконання умови перемир'я планується створити робочу групу, щоб країни могли обмінюватися інформацією про виконання перемир'я в Сирії.

Вибір редактора