У США чоловік кілька разів відкривав стрілянину по перехожих - є жертви

У США чоловік кілька разів відкривав стрілянину - www.gazeta.ru У США чоловік кілька разів відкривав стрілянину - www.gazeta.ru

Черговий трагічний випадок стрілянини стався в США. В ніч на 21 лютого невідомий чоловік відкрив вогонь зі свого автомобіля по перехожих.

У підсумку виявилася важко поранена жінка. Її в критичному стані доставили в лікарню з численними пораненнями. Трагедія сталася в місті Каламазу в штаті Мічиган.

Далі злочинець з'явився в іншому районі міста, де також відкрив стрілянину. Його жертвами стали батько з сином, вони загинули на місці. Втретє чоловік почав стріляти на парковці біля ресторану по людям, що сиділи в своїх авто. Цього разу загинули 5 осіб.

Деякий час по тому поліції вдалося затримати злочинця, який підходив за описом. В даний момент ведеться розслідування і встановлення подробиць. Мотиви злочинця невідомі, проте це схоже на безцільну стрілянину по перехожих під час їзди на автомобілі.

Як стало відомо, підозрюваний у вбивстві шести людей у ​​місті Каламазу в штаті Мічиган виявився чоловік 45-ти років. В його автомобілі виявлено значний арсенал зброї. За даними правоохоронців, ця людина в ніч на 21 лютого їздила по місту Каламазу і навмання розстрілювала перехожих зі свого автомобіля. Крім шести убитих повідомляється також і про трьох ранених.

Вибір редактора