Референдум з питання членства Великобританії в ЄС планується провести 23 червня

Референдум з питання членства Великобританії в ЄС - rusvesna.su Референдум з питання членства Великобританії в ЄС - rusvesna.su

Референдум з питання подальшого членства Великобританії в складі ЄС планується провести 23 червня, повідомляють інформагентства.

Британський кабінет міністрів за підсумками сьогоднішнього засідання рекомендував Об'єднаному Королівству залишитися в реформованому ЄС. Також заявлено, що референдум з питання подальшого членства Великобританії в складі Європейського союзу планується провести 23 червня.

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон повідомив кабміну про підсумки саміту ЄС в Брюсселі, під час якого він зміг добитися отримання особливого статусу для країни в Євросоюзі та її права не брати участь в подальшій політичній і економічній інтеграції союзу. Так, протягом семи років (з 2017 по 2023 рік) британський уряд не буде платити соціальну допомогу трудовим мігрантам з інших європейських країн.

Крім того, в європейські договори будуть внесені зміни в тій частині, де йдеться про прагнення до зміцнення інтеграції. У них з'явиться запис, що це не поширюється на Об'єднане Королівство. Зміни означають, що від британців не вимагатимуть політичної інтеграції. Отримав Лондон і запевнення в тому, що його так само, як і інших членів ЄС, що не входять в єврозону, не змусять платити за підтримку стабільності зони єдиної європейської валюти.

Вибір редактора