Більше 300 млн туристів відвідали Китай в дні свята Весни

Китай в дні свята Весни - www.atchina.ru Китай в дні свята Весни - www.atchina.ru

За час канікул з нагоди свята Весни (традиційного китайського Нового року за місячним календарем) в цьому році готелі Китаю прийняли 302 млн туристів, що на 15,6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомило Державне управління у справах туризму КНР. Дохід від туризму склав 365,1 млрд юанів ($ 1 - 6,55 юаня), що в порівнянних умовах більше на 16,3%. Як повідомили в Міністерстві транспорту країни, загальний обсяг пасажирських перевезень за святковий тиждень з 7 по 13 лютого досяг 400 млн чоловік, збільшившись на 6,7% в порівнянні з рівнем минулого року.

Зокрема, залізничним транспортом скористались 47,78 млн пасажирів (зростання на 6,1%), автодорожнім транспортом було перевезено 333 млн осіб (зростання на 7%), водним та повітряним - більше 10 млн і 8,54 млн. осіб відповідно ( збільшення на 3,2% і 2,9%).

У транспортному відомстві заявили, що мережа шляхів сполучення країни, яка включає високошвидкісні траси, автомагістралі державного і регіонального значення, міський транспорт і дороги, що ведуть до популярних Турзонів, в цілому гідно впоралася з ростом пасажиропотоку.

Вибір редактора