ООН просить $550 млн для надання допомоги біженцям і мігрантам в Європі

ООН просить $550 млн для надання допомоги біженцям - ru.investing.com ООН просить $550 млн для надання допомоги біженцям - ru.investing.com

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ) спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та партнерами попросили у донорів $550 млн для надання допомоги людям, які були змушені покинути свої рідні місця, рятуючись від конфліктів і насильства, а зараз намагаються знайти притулок і захист у країнах Європи.

До цього заклику УВКБ та МОМ приєдналися 65 інших гуманітарних організацій, повідомляють інформагентства з посиланням на Центр новин ООН. Майже половина суми, запитаної на надання допомоги мігрантам та біженцям в Європі, буде виділена на проекти в Греції. В даний час в цій країні знайшли притулок понад 1 млн шукачів притулку та кращого життя, 500 тис. з яких- сирійці. Ще близько 20% біженців у Греції є вихідцями з Афганістану і 7% - з Іраку.

Дані кошти будуть використані для забезпечення захисту новоприбулим, у тому числі для надання їм допомоги в отриманні документів, що засвідчують особу і проходженні реєстрації. Крім того, частина суми піде на програми з надання біженцям і мігрантам тимчасового житла, продовольчої допомоги і послуг у сфері санітарії. До того ж плануються заходи щодо зміцнення ефективності прикордонників і наданню іншої допомоги приймаючим країнам.

Частина суми буде виділена на програми з переселення. Більш 3,7 тис. людей потонули під час небезпечної подорожі до європейських берегів. Більшість з тих, хто прибув до Греції, продовжують свій маршрут через Балкани до Австрії, Німеччини, Швеції та інші країн. Сьогодні у світі налічується близько 60 млн осіб, які були змушені змінити місце проживання.

Вибір редактора