У Франції почався масовий страйк

У Франції почався масовий страйк - zik.ua У Франції почався масовий страйк - zik.ua

У Франції почався страйк таксистів і авіадиспетчерів.

В акції беруть участь лікарі, вчителі і мільйони інших держслужбовців. Вони протестують проти заморозки заробітних плат.

Сьогодні вранці таксисти перекрили дороги в районі великих міст країни, у тому числі Марселя і Парижа. Страйкуючі заважають проїзду: їх машини рухаються повільніше загального потоку, створюючи пробки.

Паризька поліція радить водіям не виїжджати на дороги. Правоохоронці затримали близько 20 осіб, які перекривали траси палаючими шинами або іншими предметами.

Місцева влада радить тим, хто хоче потрапити в паризькі аеропорти, виїжджати, як мінімум, в 5:00 ранку. Поліцейські силоміць змусили протестуючих пропустити пожежників до шин, які палали на окружній дорозі Періферік.

В аеропорту Орлі постраждав один з протестувальників. Автобус-шаттл хотів протаранити загородження. Таксисти закидали його камінням, пасажирам довелося пішки добиратися до літака.

Учасниками страйку стали і авіадиспетчери. Влада рекомендувала авіакомпаніям скасувати частину рейсів малої і середньої дальності.

Сьогодні в країні також страйкують сотні тисяч вчителів і державних службовців. У школах немає вчителів, закриті дитячі садки. У Парижі готується марш вчителів.

Вибір редактора