В медцентрі військово-морських сил США пролунали постріли

В медцентрі військово-морських сил США пролунали постріли - www.gazeta.ru В медцентрі військово-морських сил США пролунали постріли - www.gazeta.ru

Поліція перевіряє інформацію про те, що в медичному центрі ВМС США в місті Сан-Дієго (штат Каліфорнія) сьогодні була відкрита стрілянина, повідомляє телекомпанія CNN.

За її даними, персоналу установи було наказано покинути будівлю або знайти укриття. За попередніми даними, прозвучали три постріли. Один із будинків медичного центру повністю блокований, співробітники охорони ведуть пошук людини, яка відкрила там стрілянину.

Як повідомив в інтерв'ю CNN представник ВМС США Кевін Діксон, постріли, імовірно, прозвучали в підвалі одного з будинків. "Зараз будівля повністю блоковано та охорона обшукує поверх за поверхом", - сказав він, відмовившись називати можливе число людей там. У соціальній мережі Facebook адміністрація центру рекомендувала співробітникам, що перебувають в цій будівлі, покинути його або знайти укриття. У той же час в інтерв'ю інформаційному агентству Associated Press представник медцентру Майк Альварес заявив, що не може підтвердити знаходження стрілка на території комплексу.

"Тим не менше ми маємо намір точно виконати всі процедури, розроблені якраз на такий випадок", - додав він. Медичний центр в Сан-Дієго - великий комплекс, на території якого розташовано більше двох десятків будівель з 11 спеціалізованими клініками та вісьмома операційними. Чисельність медичного персоналу становить близько 800 осіб. Постріли, за попередніми даними, прозвучали в підвалі будівлі, де розташовані кабінети адміністрації та палати для військовослужбовців.

Вибір редактора