Новим головою ПАРЄ став іспанець Педро Аграмунт

Педро Аграмунт - focus.ua Педро Аграмунт - focus.ua

Новим головою Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) обраний іспанська політик Педро Аграмунт. Він прийшов на зміну Анн Брассер, яка очолювала організацію останні два роки.

"Анн Брассер довелося зіткнутися з цілим рядом складних викликів в Європі, її головування не було простим", - зауважив Педро Аграмунт, подякувавши своїй попередниці за її діяльність в ПАРЄ.

На думку нового голови організації, в даний час основна увага європейських країн має бути зосереджена на безпрецедентній міграційній кризі і загрозі ісламського радикалізму. "Також занепокоєння викликає ситуація в Україні, де як і раніше не вдається досягти врегулювання", - заявив Педро Аграмунт.

Він вважає, що для вирішення конфлікту потрібні зусилля всіх сторін, у тому числі уряду в Києві, який має продемонструвати готовність до діалогу для мирного врегулювання на сході України.

Уродженець Валенсії Педро Аграмунт з 2008 року є членом сенату Іспанії від "Народної партії". У ПАРЄ він відіграє активну роль, виступаючи доповідачем по ряду гострих тем. Голова ПАРЄ обирається строком на 1 рік з правом переобрання на 1 рік.

Вибір редактора