Снігопад у Японії: 5 загиблих, понад 200 поранених

Снігопад у Японії: 5 загиблих, понад 200 поранених - www.ridus.ru Снігопад у Японії: 5 загиблих, понад 200 поранених - www.ridus.ru

Через снігопади в Японії загинули п'ять чоловік і понад двісті отримали поранення, повідомляють інформагентства.

Нещасні випадки, в яких люди гинули або отримували травми, були зареєстровані в половині регіонів країни. Як правило, громадяни страждали від ударів і розтягувань під час падінь.

Через негоду в Японії скасовано сотні авіарейсів, без світла перебувають тисячі житлових будинків. За повідомленнями національної метеослужби, на японському острові Осима 24 січня вперше за 115 років випав сніг. Останній раз подібна природна аномалія спостерігалася 12 лютого 1901. Хоча в Токіо снігових опадів не випадало - тут стоїть морозна, але ясна погода.

Несподіване похолодання також прийшло і в інші азіатські країни. Так, в Республіці Корея другу добу поспіль скасовуються авіарейси на острові Чеджу, де розташовані популярні курорти. Острів замело найпотужнішим за останні десятиліття снігопадом. Тисячі відпочивальників не можуть покинути острів і заблоковані в місцевому аеропорту. Впала і температура в Гонконзі. За останніми даними, тут відзначається всього лише три градуси тепла - для даного острова це найнижча температура за останні 60 років. Серйозні похолодання спостерігаються і в Китаї.

Вибір редактора