Чехія заявила про можливе відновлення прикордонного контролю на своїх кордонах

Чехія заявила про можливе відновлення прикордонного контролю - www.matritca.kz Чехія заявила про можливе відновлення прикордонного контролю - www.matritca.kz

Президент Чехії Мілош Земан заявив про можливе відновлення прикордонного контролю на національних кордонах, повідомляють чеські ЗМІ.

В черговий раз закликаючи ЄС до посилення охорони кордонів Шенгенського простору, глава держави заявив, що чеський уряд має готуватися до можливості відновлення прикордонного контролю на національних кордонах і закриття їх для біженців.

"Це лише питання часу, коли міграційна хвиля переллється в Чехію. Кращий спосіб не допустити проникнення нелегальних біженців у країну - це охороняти свої кордони", - підкреслив Мілош Земан.

Президент зазначив, що до охорони державних кордонів можна залучити поліцію, армію і військовослужбовців запасу. Контролювати рубежі з повітря можна за допомогою безпілотників. Також Мілош Земан вважає, що Євросоюз рано чи пізно буде змушений почати масову депортацію так званих економічних мігрантів, які не мають права на притулок, а приїхали в пошуках кращого життя. На його думку, їх потрібно буде депортувати до мусульманських країн.

"Необхідно буде домовитися з мусульманськими країнами про прийом біженців, яким було відмовлено у притулку і які не хочуть повертатися на батьківщину. Одним з варіантів є Алжир", - сказав Мілош Земан.

Вибір редактора