"Шахтар" не зміг обіграти "Севілью"

Гра між «Шахтарем» і «Севільєю» закінчилася нічиєю.

Донецький клуб не зміг обіграти іспанську команду в першому півфіналі Ліги Європи. Рахунок матчу 2:2. Український півзахисник «Севільї» Євген Коноплянка провів на полі близько години, вийшовши в основному складі.

Іспанці агресивно почали гру, що привело до голу в ворота суперника. Вітол на шостій хвилині, прийнявши м'яч від Гамейро, відправив його в сітку з правого кута.

Після гола ініціатива відійшла до гірників. «Шахтар» зрівняв рахунок на двадцять третій хвилині гри. Ракицький з центрального кола дав пас Марлосу. Футболіст впевнено переграв Сорію.

Незабаром донецька команда забила ще один гол. Тарас Степаненко «скористався головою» і відправив м'яч під поперечину.

«Шахтар» зміг би забити ще. Але іспанці зберігали недоторканність своїх воріт аж до перерви. У другому таймі «Севілья», в основному, володіла м'ячем, але ці дії ні до чого не привели. Ближче до кінця гри іспанці стали підтискати українців, їхні атаки були більш гострі, що привело до забитого гола з пенальті.

Матч закінчився з рахунком 2:2.