Кращих тенісистів світу підозрюють у договірних матчах

Кращих тенісистів світу підозрюють у договірних матчах - sportcompleks.kiev.ua Кращих тенісистів світу підозрюють у договірних матчах - sportcompleks.kiev.ua

Назріває черговий скандал у світі великого спорту. На цей раз під прицілом журналістів і громадськості зірки тенісу світового масштабу.

У Відділі по дотриманню етичних стандартів тенісу стверджують, що їм відомо, щонайменше, про 16 тенісистів, які брали участь у договірних матчах. При цьому кожен з цих спортсменів свого часу входив в топ-50 найкращих гравців планети. Про це повідомляють інформагентства.

Як відзначають у Відділі по дотриманню етичних стандартів тенісу, серед тих, хто порушили закон, є навіть переможці турніру "Великого шолома". Три з підозрілих матчів пройшли в Уїмблдоні. Розслідування стосуються останніх 10 років історії тенісу.

Існує ряд документів, що підтверджують велику кількість договірних матчів у вищих тенісних лігах. Тільки за 2015 є матеріальні докази про 50 подібних іграх. Однак, як стверджують адвокати, неможливо розпочати повномасштабне розслідування по багатьом фактам через давність термінів події.

Вибір редактора