Леонардо Ді Капріо розповів, чому він ще холостяк

Леонардо Ді Капріо Леонардо Ді Капріо

Леонардо Ді Капріо - один із найзавидніших і закоренілих холостяків Голлівуду. Повірити в те, що актор коли-небудь обзаведеться сім'єю, вже стало практично неможливим.

Тим часом, Ді Капріо розповів, чому ж ще не одружився в інтерв'ю журналу Parade magazine.

«Я одружуся, коли прийде для цього час. Вся справа в тому, що неможливо прогнозувати шлюб, його неможливо планувати самостійно. Це просто трапляється тоді, коли має статися », - заявив актор.

Крім цього, Леонардо поділився і своїми думками з приводу популярності: «Слава заради слави? Ні. Якби я хотів перестати зніматися, то давно б уже це зробив. Мені подобається грати в кіно. Я щасливий, коли так працюю. І, зрозуміло, ці почуття варті того, щоб жертвувати вельми значною частиною свого особистого життя. Не думаю, що хтось із зірок звик до своєї популярності, це просто неможливо. Та й, врешті-решт, є й більш важка робота, коли люди готові пожертвувати навіть власним життям, я маю на увазі військових. Тому я навіть не хочу думати про те, щоб скаржитися на свою популярність і всі тяготи, які з цим пов'язані. Адже я вільний сам припинити це все, якщо тільки захочу ».

До речі, фільм «Вцілілий» з Леонардо Ді Капріо в головній ролі тільки що взяв премію «Золотий глобус» як краща драматична картина, а сам Лео отримав статуетку за кращу чоловічу роль. І на черзі номінація на «Оскар». 

Нагадаємо: Ді Капріо багато разів претендував на нього, але ще не отримував заповітну нагороду. Подивившись «Вцілілий», Ксенія Собчак порівняла актора з котом зі Шрека: «У великому екрані він дивиться на вас і здається, що він просто каже: «Ну як вам не соромно? Ось я - видатний актор (що, між іншим, правда), а ви мене не нагородили ... Ну так хоч зараз дайте! ». Втім, телеведуча вважає, що подивитися фільм хоча б раз варто неодмінно.

Вибір редактора