У Бреда Пітта могли бути позашлюбні діти

У Бреда Пітта могли бути позашлюбні діти - sarafan.cc У Бреда Пітта могли бути позашлюбні діти - sarafan.cc

Бред Пітт може виявитися татом дітей, причому, позашлюбних. Наприклад, співачка Меліса Етерідж цілком може виховувати біологічних нащадків голлівудської зірки.

Актора Бреда Пітта і співачку Мелісу Етерідж можуть пов'язувати позашлюбні діти. Лесбіянка Етерідж завжди дружила з Піттом, і коли постало питання про те, щоб Меліссі і дружині завести дітей, Пітт поступив як справжній друг. Він запропонувати стати донором сперми. Однак, за словами Мелісси, вони вибрали іншого кандидата. В результаті у Мелісси народилися двоє дітей від Девіда Кросбі. Другу пару дітей народила партнерка Мелісси - Теммі Лінн, пізніше.

Преса підняла шум про позашлюбних дітей Бреда Пітта, оскільки в сімействі Пітт-Джолі справи йдуть не дуже вдало. Подейкують навіть про розлучення, однак сама пара ніяких коментарів з цього приводу не дає. Навряд чи Анджеліну потурбують чутки про позашлюбних дітей Бреда: хто стане засуджувати жінок 90-х, які мріяли про дитину від такого красивого самця? Правда, коли Пітт став успішним і багатим, заявки на біологічне батьківство можуть почастішати.

Вибір редактора