Стівен Спілберг покаже новий фільм на Каннському кінофестивалі

Стівен Спілберг - flat-tv.net Стівен Спілберг - flat-tv.net

Стівен Спілберг порадує журі в Каннах своїм новим фільмом-казкою. «Великий і добрий велетень» приїде на 69-й Каннський кінофестиваль.

Нова картина Стівена Спілберга - це казка про дівчинку-сироту Соню. Фільм знятий за дитячою книгою Р. Даля. Режисер, як він сам сказав, втомився знімати серйозні картини, пронизані політикою і нервовим напруженням. Тому вирішив знову зануритися в світ казки і фентезі. Знавці світу кіно запевняють, що з моменту «Парку Юрського періоду» новий фільму-казка - найбільш комерційно цінний проект прославленого Спілберга.

Дитяча казка «Великий і добрий велетень» стартує в наших кінотеатрах в середині літа: перший сеанс призначений прокатниками на 30 червня. Пригоди сирітки, яку оберігає великий і добрий велетень - фільм для всієї родини. Оскароносний Стівен Спілберг вміє зняти якісне і добре кіно, яке люблять і дорослі, і діти. У нинішньому році фестиваль в Каннах стартує 11 травня, офіційний плакат вже обраний: це кадр з фільму 1963 року «Презирство», створений Жан-Люком Годаром.

Вибір редактора