Арнольд Шварценеггер розповів про майбутнє «Термінатора»

Арнольд Шварценеггер - www.zastavki.com Арнольд Шварценеггер - www.zastavki.com

Знаменитий кіноактор зі Сполучених Штатів Арнольд Шварценеггер розповів про те, що чекає на кінострічку «Термінатор» в майбутньому.

Не так давно кореспонденти «Дев'ятого каналу» (Австралія) взяли інтерв'ю у американського популярного актора Арнольда Шварценеггера. Знаменитість вирішив розповісти їм, що буде в майбутньому з «Термінатором».

Сама «свіжа» частина, що вийшла в минулому році, а саме «Термінатор: Генезис» в американському прокаті «заробила» всього $ 89 000 000. Це провал, порахували в студії «Paramount». Дохід світового прокату склав $ 350 000 000. При цьому бюджет стрічки - $ 155 000 000.

Ще до показу «Генезису» Шварценеггер говорив, що після цієї картини буду випущені ще дві частини, і він обов'язково буде в них зніматися. Однак після провального прокату у багатьох виникли сумніви, чи вийде ще продовження, але кіноактор запевнив, що це всього лише домисли. Так, можна сказати, що нові серії з'являться на екрані приблизно в 2019 році, і головним героєм в них, безумовно, буде Шварценеггер.

Вибір редактора