У метро в Москві поліція затримала жінку з відрізаною головою дитини

Азіатка в Москві здійснила жахливе вбивство дитини - www.gazeta.ru Азіатка в Москві здійснила жахливе вбивство дитини - www.gazeta.ru

29 лютого в Москві в одному з житлових будинків рятувальники, які прибули на сигнал про пожежу, виявили тіло маленької дівчинки з відрізаною головою. Вбитій дитині було не більше чотирьох років.

Головною підозрюваною у скоєнні настільки звірячого злочину виявилася няня малятка, 38-річна уродженка Узбекистану Гюльчехра Бобокулова, яка перебралася до Москви з Самаркандської області. Як повідомляється, вона приїхала в Росію в кінці січня і встала на міграційний облік. Своєю метою приїзду в країну вона назвала пошук роботи. Втім, аж до сьогоднішнього дня даних про те, що жінка вже працює, і де вона знаходиться, в міграційну службу не надходило.

Підозрювану затримали біля станції метро "Жовтневе поле". Одягнена жінка була в усе чорне, в руці вона тримала голову вбитої дитини і загрожувала підірвати себе. Повідомляється, що узбечка спеціально чекала, поки батьки разом зі старшою дитиною підуть на вулицю. Як тільки дорослі покинули квартиру, няня вбила дівчинку, яка залишилася вдома, відрізавши їй голову і підпалила житло.

Цей нелюдський вчинок жінка вчинила під впливом наркотичних речовин. За статтею "Вбивство малолітньої" порушено кримінальну справу, а також призначена психіатрична експертиза. Вона повинна буде допомогти слідчим встановити мотив злочину.

Вибір редактора