Росія

Бойовики ІД затримані в Дагестані

Оперативна група Національного антитерористичного комітету (НАК) Росії затримала трьох екстремістів, пов'язаних з терористичним угрупуванням "Ісламська держава", повідомляють інформагентства.

Євросоюз визначив п'ять принципів відносин з Росією

Міністри закордонних справ країн-членів Євросоюзу в понеділок ухвалили п'ять принципів, які послужать основою побудови відносин з Росією. Про це заявила верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні.

Євросоюз перегляне відносини з Росією

На найближчій зустрічі глав МЗС країн ЄС буде нестандартне обговорення - мова піде виключно про двосторонні відносини Євросоюзу з Росією. Міністри спробують прийти до вироблення нової довгострокової стратегії відносин з Москвою, пишуть інформагентства.

ЗМІ з'ясували, що найбільше хвилює Путіна

Президент РФ Володимир Путін вважає великі золотовалютні резерви гарантією фінансової незалежності Росії і готовий змиритися з високою волатильністю валютного курсу заради їх збереження, заявили інформагентсва.

У метро в Москві поліція затримала жінку з відрізаною головою дитини

29 лютого в Москві в одному з житлових будинків рятувальники, які прибули на сигнал про пожежу, виявили тіло маленької дівчинки з відрізаною головою. Вбитій дитині було не більше чотирьох років.

Росіянам можуть заборонити використовувати соцмережі в робочий час

Росіяни в недалекому майбутньому можуть втратити можливість зайти в соціальну мережу в робочий час. Як повідомляють інформагентства, розглянути пропозицію про заборону використання соціальних мереж на роботі міністру праці та соцзахисту РФ Максиму Топіліну доручила віце-прем'єр Ольга Голодець.

Росія стоїть на порозі війни з Туреччиною

Президент Франції Франсуа Олланд заявив про те, що між Росією і Туреччиною може початися війна. Причиною цьому послужив конфлікт в Сирії. До того ж, між двома цими країнами відносини і так дуже напружені після інциденту зі збитим російським бомбардувальником.

Що може зупинити Росію?

Президент Росії Володимир Путін характеризує розвал Радянського Союзу як величезну геополітичну трагедію XX століття.

Пожежа в швейному цеху в Москві: 11 загиблих

Пожежа в швейному цеху на вулиці Строминка в Москві, який виникла ввечері 30 січня, забрала життя 11 людей, йдеться на офіційному сайті Слідчого комітету Росії, повідомляють інформагентства.

Вибір редактора