Правова інформація

1. Загальні положення

1.1. Справжні правила визначають умови доступу та використання інформаційних та інших матеріалів, розміщених на порталі 24SMI.com.ua (далі - Сайт).

1.2. Під матеріалами розуміються будь-які відомості, повідомлення, дані, незалежно від форми їх подання та віднесення до результатів інтелектуальної діяльності, включаючи (але не обмежуючись): статті, тексти, заголовки, фотозображення, відеозображення, фонограми, ілюстрації, а також дизайн сайту (далі - Інформація).

1.3. Володарем Інформації, тобто особою, яка самостійно утворила Матеріали або отримала на законних підставах право дозволяти чи обмежувати доступ і використання інформації, розміщеної на Сайті, є сайт 24SMI. com.ua (далі - Володар Інформації).

1.4. Справжні правила поширюють свою дію на будь-яких осіб, що відвідують та / або користуються Сайтом (далі - Користувачі).

2. Умови доступу до Інформації

2.1. Користувачі мають право на вільний пошук і отримання інформації на сайті. Відтворення, поширення, передача, показ повідомлення або доведення до загального відома, переклад, переробка інші можливі способи використання Користувачем Інформації, щодо якої прямо та / або опосередковано зазначено, що її джерелом або правовласником є ​​Володар Інформації, допускаються в наступних випадках:

2.1.1. на підставі договору або іншої угоди з Володарем Інформації в письмовій формі;

2.1.2. фізичними особами, без згоди власника інформації і без виплати винагороди, але з обов'язковим посиланням на Володаря Інформації як джерела Інформації, за умови, що таке використання здійснюється фізичною особою виключно в особистих цілях (без отримання вигоди), включаючи використання в мережі Інтернет (в блогах , на особистих сторінках і т. д.).

2.3. Інформація, щодо якої зазначено, що її джерелом або правовласником є ​​інше по відношенню до Власникові Інформації особа, використовується на підставах, передбачених цим розділом, з урахуванням вимог особи, вказаної як джерело чи власник Інформації.

3. Умови використання Інформації

3.1. Використання Інформації Користувачами допускається відповідно до Правил.

3.2. При використанні Інформації Користувач зобов'язаний робити посилання на Володаря Інформації як на джерело Інформації наступним чином:

3.2.1. при використанні Інформації в друкованих виданнях в кожному випадку використання - у вигляді "Джерело: 24SMI.com.ua";

3.2.2. при використанні Інформації в електронному вигляді (інтернет-сайт, електронний файл і т. п.) в кожному випадку використання супроводжувати гіперпосиланням на сторінку розміщення відповідного матеріалу або на головну сторінку 24smi.com.ua;

3.2.3. при використанні під час радіо-, теле-, відео-, кінохронікальних програм - у вигляді згадки найменування Володаря Інформації.

3.3. Використання Інформації з вторинних джерел, в яких є посилання на Володаря Інформації як на джерело інформації, можливе лише з посиланням на Володаря Інформації, оформленої відповідно до п. 3.2 цих правил.

3.4. Посилання або гіперпосилання, передбачені цим розділом, повинні бути розташовані:

3.4.1. при використанні текстової Інформації - на початку використовуваної Інформації;

3.4.2. при використанні графічної Інформації - безпосередньо під використовуваною Інформацією.

3.5. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не має бути менше шрифту тексту Користувача, в якому використовується текстова Інформація, або розміру шрифту тексту Користувача, супроводжуючого графічну Інформацію.

3.6. При використанні інформації допускається скорочення текстової Інформації, але тільки в тій мірі, в якій це не призводить до спотворення її сенсу.

3.7. Будь-яка інша переробка Інформації при використанні не допускається без згоди власника інформації.

З усіх питань отримання згоди на використання Інформації звертатися:

Адреса редакції: вул. Шевченка, 72, офіс 13а, Стрий, 82400, Україна
Телефон редакції: +38 (073) 132-47-68

Або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Примітки

Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних оголошеннях.

Редакція не надає довідкової інформації.

Редакція може публікувати матеріали в порядку дискусії, не розділяючи точку зору автора.