В Одесі під час розгону акції на підтримку Савченко поліція застосувала сльозогінний газ

В Одесі поліція застосувала сльозогінний газ - inosmi.ru В Одесі поліція застосувала сльозогінний газ - inosmi.ru

Українські активісти пікетували будівлю генерального консульства Російської Федерації в Одесі з вимогою звільнити українську льотчицю Надію Савченко.

Як передають інформагентства, перед будівлею зібралися близько ста осіб з прапорами і плакатами. Деякі учасники акції були в масках. Під час пікету активісти закидали будівлю генконсульства яйцями і забруднили паркан фарбою.

Кілька разів учасники акції намагалися прорватися на територію установи, однак співробітники поліції їх туди не пустили. Під час бійок з активістами правоохоронці застосували сльозогінний газ.

Сьогодні Надія Савченко виступила з останнім словом у Донецькому суді Ростовської області. У зв'язку з цим у багатьох містах України та за кордоном сьогодні пройшли акції на її підтримку. Генконсульство РФ в Києві активісти закидали камінням і йодом.

У Львові дипломатичне представництво Росії постраждало від яєць і петард. Крім того, народний депутат України (позафракційний) Володимир Парасюк проник на територію генконсульства і зірвав державний прапор РФ з флагштока, пізніше полотно спалили.

Вирок Савченко почнуть оголошувати 21 березня.

Вибір редактора